Delay 25000 geciktirici sprey erken boşalma sorununa çözüm olabilmek adına üretilmiş bir üründür. Geciktirici sprey kullanan kişiler ortaya çıkan sonuçlardan gayet memnun kalmışlardır. Dünyanın pek çok ülkesinde Delay 25000 geciktirici sprey yaygın olarak kullanılmaktadır. Tamamen bitkisel ve doğal bir üründür.

Delay 25000 geciktirici sprey erken boşalma sorunu ile başa çıkma konusunda önemli mesafeler almış olan güvenilir bir üründür. Bitkisel ve doğal içeriği sayesinde pek çok insanın tercihi haline gelmiştir.

Delay 25000 geciktirici sprey  erken boşalma sorunu ile mücadele ederek cinsel ilişkilerin süresinin artmasını sağlar. Bu sayede cinsel ilişkilerin temelinde yer alan zevk almak ve tatmin olmak duyguları sağlanmış olur. Kadınların tatmin olabilmesi için gerekli olan ilişki süresi daha fazla olduğu için; erken boşalma sorunu olan bir erkek kadın partneri pek mutlu edememektedir. Delay geciktirici sprey sayesinde erken boşalma sorunu ortadan kalkar ve cinsel ilişkilerin süresi artar. Kadın partnerin de tatmin olması böylece sağlanmış olur.

Delay 25000 geciktirici sprey  kullanımı basit bir üründür. Kullanım için penis ile direkt olarak uygulanmalıdır. Uygulanması basittir. Delay geciktirici sprey penise 4-5 sefer sıkılarak uygulanır. Sonrasında ise elle tüm penise yayılması sağlanır. Kokudan çekinme gibi bir durum olursa da 5 dakika kadar bekledikten sonra penis hafifçe yıkanabilir. Doğru uygulanması halinde 30-45 dakika arası bir sürede etkisini göstermeye başlayacaktır ve kişi cinsel bir istek duyacaktır. Cinsel ilişkiden 1 saat kadar önce uygulamak en iyi verimliliği sağlayacaktır. Delay 25000 geciktirici sprey penise az veya çok uygulanırsa ortaya boşalamama ve ürünün işe yaramaması gibi sorunlar çıkabilir. Boşalmanın çok gecikmesi ise bir süre sonra kişiye acı vermeye başlayacaktır.

Delay 25000 geciktirici sprey  18 yaş altı kişiler için uygun bir ürün değildir. 18 yaş üstünde yer alıp; kalp, tansiyon, sinir sistemi hastalıkları, damar sorunları gibi sorunları bulunan kişilerinde kullanmadan önce bir doktora başvurup, onay almaları gerekir. Onay alınması durumunda rahatça kullanılabilirler.