Delay 48000 geciktirici sprey erken boşalma sorunu olan erkeklere özel olarak üretilmiş gayet etkili bir üründür. Üretildiği günden itibaren yüksek bir sayıda tüketilmektedir. Delay 48000 geciktirici sprey dünyanın çoğu yerinde kullanılmakta olan bir üründür. Erken boşalmayı önleme konusunda gelişmiş olan bir ürün olup hiçbir yan etkiye neden olmaz.

Delay 48000 geciktirici sprey içerik bakımından tamamen bitkisel ve %100 doğal bir üründür. Bu sayede ciddi hastalıklar dışında kullanımını engelleyen hiçbir durum yoktur. Ürünün yapılan testler sonucundan bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Güven ile kullanılabilir. Delay 48000 geciktirici sprey sayesinde erken boşalma sorunu bir sorun olmaktan çıkacak ve cinsel ilişkilerin süreleri artacaktır. Kadın partnerin de tatmin olması sağlanarak erkeğine bağlılığı arttırılabilir.

Delay 48000 geciktirici sprey kullanımı basit bir üründür. Kullanım için penis ile direkt olarak uygulanmalıdır. Uygulanması basittir. Delay geciktirici sprey penise 4-5 sefer sıkılarak uygulanır. Sonrasında ise elle tüm penise yayılması sağlanır. Doğru uygulanması halinde 30-45 dakika arası bir sürede etkisini göstermeye başlayacaktır ve kişi cinsel bir istek duyacaktır. Cinsel ilişkiden 1 saat kadar önce uygulamak en iyi verimliliği sağlayacaktır. Delay 48000 geciktirici sprey penise az veya çok uygulanırsa ortaya boşalamama ve ürünün işe yaramaması gibi sorunlar çıkabilir. Boşalmanın çok gecikmesi ise bir süre sonra kişiye acı vermeye başlayacaktır.

Delay geciktirici sprey kullanımı bazı kişiler için uygun değildir. Öncelikle Delay 48000 geciktirici sprey  18 yaş altı kişiler için uygun bir ürün değildir. Bunun yanında 18 yaşından büyük olup, ciddi hastalığı bulunan kişilerin de kullanması önerilmez. Kalp hastalığı bulunup bunun için ilaç kullanan kişiler, yüksek tansiyon veya düşük tansiyon sorunu olup bunun için ilaç ve benzeri bir şey kullanan kişiler ve yakın bir zamanda felç, inme gibi sinir sitemi hastalığına yakalanan kişilerin kullanması da sakıncalı görülmüştür. Delay 48000 geciktirici sprey kullanmak isteyip bu hastalıklara sahip olan kişiler ise bir doktora başvurup onay aldıktan sonra kullanabilirler.