Erken boşalma sorununa karşı üretilen ürünlerden birisi de geciktirici sprey ürünleridir. Erken boşalma cinsel ilişkilerin kısa sürmesine ve kişilerin tatmin olamamasına sebep olur. Geçmişten günümüze kadar süregelen bir sorundur. Erkekler arasında en sık görülen cinsel sorundur. Çözümü için haplar, kremler ve geciktirici sprey ürünleri üretilmiştir.

Geciktirici sprey kullanımı ile birlikte ciddi bir sıkıntı olarak görülen erken boşalma sorunu ortadan kalkar. Bu sayede cinsel ilişkilerin süresi uzar ve cinsel tatmini zor olan kadın partnerde tatmin olmuş olur. Karşılıklı tatmin ile sonuçlanan cinsel ilişkiler ise çiftlerin birbirlerine daha fazla bağlanmasında önemli bir rol oynar. Aile yapısının dağılımı da bu şekilde önlenebilir.

Geciktirici sprey ürünleri tamamen bitkisel içeriklidir ve bu sayede ve düzgün uygulanması halinde de sağlık açısından herhangi bir soruna neden olmazlar. Rahatlık ile kullanılabilirler. Piyasada yer alan çoğu geciktirici ürüne göre daha sağlıklı ürünlerdir Geciktirici sprey ürünleri. En yaygın kullanılan cinsel ürünler arasında yerlerini alırlar.

Kullanımı için ise öncelikle penisin uç kısmında Geciktirici sprey ürünü 5-6 sefer sıkılır. Daha sonra ise penisin uç kısmına sıkılan Geciktirici sprey hafifçe uç noktalara dağıtılır. Bu işlemden 45 dakika kadar sonra cinsel istek başlayacaktır ve cinsel ilişki sırasında erken boşalma sorunu önlenmiş olacak.

Geciktirici sprey ürünlerinin etkisini göstermesi 45 dakika kadar sürdüğünden ötürü, cinsel ilişkiye girmeden 1 saat kadar önce uygulamak en iyi verimliliği sağlayacaktır. Geciktirici sprey kullanırken fazla kullanmamaya özen gösterilmelidir. Fazla kullanım sonucu ortaya olumsuz sonuçlar çıkabilir. Bunlardan en sık görüleni ise; boşalma süresinin çok uzamasıdır. Böyle bir durum bir noktadan sonra kişiye acı vermeye başlar. Az kullanılması sonucunda ise ürün işe yaramaz ve soruna çare olamaz.

Geciktirici sprey kullanmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması ve herhangi bir kalp hastalığının olmaması gerekir. Kalp hastalığı bulunan kişilerin kullanım için bir doktora başvurması gerekir. Doktor onayı alındıktan sonra ise Geciktirici sprey kullanmak mümkün hale gelir.

 

geciktirici eczane

geciktirici sprey eczanelerde varmı

en iyi geciktirici

geciktirici spreyler nasıl kullanılır

en iyi geciktirici sprey hangisi forum

delay geciktirici sprey

geciktirici krem fiyatları

geciktirici krem nasıl kullanılır