Geciktirici Sprey İçeriği

Erken boşalma sorunları ile mücadele etme konusunda geçmişten günümüze kadar pek çok çalışma yapılmıştır. Tüm bilimler kümülatif yani birikerek geldiği için de en son ulaşılan nokta en üst noktadır. Erken boşalma sorununu önlemek için üretilen çözümler de geçmişten bugüne doğru gelişmiştir. En üst nokta olarak ise geciktirici sprey ve haplar üretilmiştir.

Ülkemizde geciktirici sprey kullanmak isteyen kişiler Geciktirici sprey içeriği hakkında pek fazla bilgili olmadığı için de biraz uzak durmaktadır. Geciktirici sprey içeriği konusunda bilgi sahibi olmadıkları için de kimi zaman insanlar geciktirici spreyleri zararlı bir ürün olarak görebilmektedirler. Ancak durum böyle değildir. Geciktirici sprey içeriği bakımında bitkisel ve doğaldır. Ana etken maddeleri ise; E Vitamini ile Lidocaine kaynaklı ürünlerdir. Bu ürünlerin çoğu bitkisel kaynaklıdır. İşlenme sırasında ise sağlığa zararı olmayan kimyasal ürünler kullanılmaktadır. Ancak bunlar Geciktirici sprey içeriği konusunda etkiye sahip değildir.

Geciktirici sprey içeriği bakımından doğal ve bitkisel olduğu için de doğru ve tam kullanılması durumunda sağlığa herhangi bir zarar vermezler. Güven ve gönül rahatlığı içerisinde kullanılabilirler.

Geciktirici sprey içeriği hakkında gerekli bilgiye sahip kişilerin kullanması durumunda ortaya gayet güzel sonuçlar çıkar. Geciktirici sprey kullanımı bakımından da basittir. Uygulanışı direkt olarak penis üzerinedir. Haplar gibi ağız yolu ile alınmazlar. Sertleşmiş durumda olan penisin uç kısmına elde bulunan geciktirici spreyden 5-6 sefer sıkılır. Daha fazla sıkmak sorunlara sebep olabilir.Penisin uç kısmına yeterli miktarda geciktirici sprey sıkıldıktan sonra elle masaj yapar gibi hafif bir şekilde spreyin yayılması sağlanır. Bu iki işlem doğru bir şekilde yapıldığı taktirde 1 saat içerisinde geciktirici sprey etkisini göstermeye başlayacaktır.

Geciktirici sprey kullanırken çok veya az miktarda tüketim yapmamak gerekir. Ancak bu şekilde başarılı bir kullanım olur. Bunun dışında ise; kalp, damar, tansiyon, beyin ve sinir sitemi sorunu bulunan kişilerin kullanması önerilmez. Bir doktor onayı alındıktan sonra ise kullanılabilir. 18 yaş altı kişilerin kullanması kesinlikle tavsiye edilmez.

 

en iyi geciktirici

geciktirici ekşi

geciktirici eczane

geciktirici sprey eczanelerde varmı

en iyi geciktirici sprey hangisi

geciktirici spreyler nasıl kullanılır

geciktirici krem