Geciktirici Sprey Kullanımı

Geciktirici sprey kullanımı genel olarak erken boşalma sorunu olan kişilere önerilir. Erken boşalma sorunu ile karşı karşıya kalan kişilerin Geciktirici sprey kullanımı sonucunda ortaya gayet güzel sonuçlar çıkmıştır. Erken boşalma sorunu artık bir sorun olmaktan çıkmış ve cinsel ilişki süreleri uzamıştır. Geciktirici sprey kullanımı merak konusu olan bir durum olduğundan ötürü de bu yazımızda Geciktirici sprey kullanımı hakkında olabildiğince açıklayıcı bilgilere yer vereceğiz.

Geciktirici sprey ürünleri bitkisel ürünlerdir ve tamamen doğal içeriklidir. Kullanacak olan kişilerin gönül rahatlığı ile kullanabilecekleri ürünlerdir. Geciktirici sprey kullanımı sayesinde erken boşalma sorunları ortadan kalkar ve cinsel ilişkilerden daha fazla haz alınır. Bu sayede bir tatmin meydana çıkar ve cinsel ilişkiden mümkün olduğunca fazla haz alınmış olunur.

Geciktirici sprey kullanımı ile birlikte erken boşalma sonucu ortaya çıkan psikolojik sorunlar da ortadan kalkar. Bu psikolojik sorunların ortadan kalkması ile birlikte de sosyal hayatta kişi daha fazla söz sahibi olup daha fazla aktif olabilir.

Geciktirici sprey kullanımı bakımından da basittir ancak dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır. Geciktirici sprey kullanımı genel olarak şu şekildedir;

  • Sertleşmiş durumda olan penisin uç kısmına elde bulunan geciktirici spreyden 5-6 sefer sıkılır. Daha fazla sıkmak sorunlara sebep olabilir.
  • Penisin uç kısmına yeterli miktarda geciktirici sprey sıkıldıktan sonra elle masaj yapar gibi hafif bir şekilde spreyin yayılması sağlanır.
  • Bu iki işlem doğru bir şekilde yapıldığı taktirde 1 saat içerisinde geciktirici sprey etkisini göstermeye başlayacaktır

Geciktirici sprey kullanımı ile birlikte erken boşalma sorunu ortadan kalkar. Tamamen bitkisel ve doğal içerikli olduğu için de sağlık açısından hiçbir soruna sebep olmaz. Ancak elbette bazı istisnai durumlar mevcut. Geciktirici sprey kullanımı konusunda dikkatli davranması gereken kişiler genelde sürekli bir hastalığı bulunan ve bunun için ilaç kullanan kişilerdir. Bu hastalıklar; kalp ve damar rahatsızlıkları, tansiyon sorunları, beyin ve sinir sitemi sorunları gibi ciddi sorunlardır. Kullanmadan önce mutlaka bir doktor onayı alınmalıdır.

geciktirici sprey fiyatları eczanelerde

geciktirici sprey eczanelerde bulunurmu

geciktirici sprey kaç dakika önce kullanılır

geciktirici sprey kullanımı zararları

geciktirici sprey kullananlar

en iyi geciktirici sprey

geciktirici krem nasıl kullanılır

geciktirici haplar