Geciktirici Sprey Neden Kullanılır ?

Cinsel problemi olup da internette bu konu hakkında araştırma yapan kişiler geciktirici spreyler ile karşılaşmışlardır. Bu durumda kişinin aklına geciktirici sprey neden kullanılır gibi bir soru gelebilir. Bu sorunun kısaca cevabı erken boşalmayı engellemesi ve boşlama süresini arttırmasıdır.

Geciktirici sprey neden kullanılır tarzında bir soru ile internette arama yapan kişilerin sayısı hızla artmaktadır. Bizler de geciktirici sprey neden kullanılır sorusuna detaylı bir cevap verebilmek adına bu yazıyı hazırlamış bulunmaktayız. Geciktirici spreylerin ana kullanım amacı; boşalma süresini olabildiğince ertelemektir. Bu sayede cinsel ilişki süreleri arttırılır ve alınan zevkin artması amaçlanır.

Detaylı bir şekilde geciktirici sprey neden kullanılır sorusuna ise şu şekilde cevaplar verilebilir;

  • İlk amacı ve ana kullanım sebebi erken boşalmayı önlemesidir. Erken boşalma sorunu ile karşılaşan erkeklerin olumsuz giden hayatı bu sayede yeniden düzenli bir şekle sokulabilir.
  • Diğer bir etkisi ve kullanım sebebi ise cinsel ilişki sürerlini uzatmaktır. Erken boşalma sorunu ile karşı karşıya olunmadığı halde, cinsel ilişki süresini yeterli bulmayan kişilerin de geciktirici spreyler kullanmasında herhangi bir sorun yoktur.
  • Cinsel performans arttırıcı olarak kullanılabilirler. Boşalma süresini ertelerken kişiye cinsel bir güç de veren geciktirici spreyler sayesinde cinsel performans artışı sağlanabilir.
  • Cinsel istek arttırıcı özelliği sayesinde ise cinsel olarak isteksiz olan veya bu tür konularda çekincesi olan kişilerin cinselliğe daha fazla yönelmelerini sağlar.

Geciktirici sprey neden kullanılır sorusuna verilebilecek cevaplar bu şekildedir. Geciktirici sprey kullanmaya karar veren kişilerin ise birkaç duruma dikkat etmesi gerekir. Öncelikle kalp, tansiyon gibi ciddi hastalıkların kişide bulunmaması gerekir. Bu tür hastalıkları olan kişilerin geciktirici sprey kullanmaları bazı sorunlara sebep olabilir. Ancak bir doktora başvurulup, durum detaylı olarak anlatılırsa ve bunun sonucunda doktor onayı çıkarsa kullanılabilir. Bunun dışında tek başına bir kullanım sağlık açısından sorunlara sebep olabilir.

Geciktirici sprey neden kullanılır sorusunu sorup kullanan pek çok kişi ise sonuçlardan gayet memnun olduklarını iletmişlerdir. 

geciktirici sprey kullananlar

geciktirici zararları

en iyi geciktirici

geciktirici krem

geciktirici eczane

geciktirici spreyler nasıl kullanılır

geciktirici krem fiyatları

geciktirici krem nasıl kullanılır