Geciktirici Sprey

Geciktirici sprey kullanımını gerektiren en temel sebep erken boşalma sorunudur. Erken boşalma sorunu, kişinin cinsel ilişki sırasında kendisini tutamaması sonucunda veya genetik bir sorundur ötürü ortaya çıkabilmektedir. kullanımı sayesinde ise bu tür bir sorun, sorun olmaktan çıkacaktır.

Geciktirici sprey

ürünleri içerik bakımından tamamen doğal ve %100 bitkiseldir. Bitkisel içerikli diğer ürünler gibi Geciktirici sprey ürünleri de doğru kullanıldığı zaman sağlık açısından herhangi bir soruna sebep olmaz.

Erken boşalma sorunu yalnızca cinsel açıdan oluşan bir sorun değildir. Bu tür bir soruna sahip kişiler genel olarak psikolojik olarak da sorunlar yaşarlar. Yaşanılan bu sorunlar genelde; utangaçlık, sürekli bir stres halinde olmaz, kendisini her konuda başarısız olacakmış gibi hissetmek, özgüvensizlik gibidir. Bu tür psikolojik sorunlar kişinin sosyal hayata katılmasını engeller. Geciktirici kullanımı ile birlikte ortadan kalkan erken boşalma sorunu ile birlikte bu tür psikolojik sorunlar da ortadan kalkar. Yani  dolaylı olarak psikolojik etki de sağlar.

Piyasada yer alan çoğu geciktirici ürüne göre daha sağlıklı ürünlerdir. En yaygın kullanılan cinsel ürünler arasında yerlerini alırlar. Kullanımları gayet basittir. Geciktirici haplar gibi ağız yolu ile alınmazlar. Penisin üzerine uygulanırlar. Uygulanışı ise şu şekildedir;

  • Penisin uç kısmına alınan ürününden 5-6 sefer sıkılır.
  • Sonrasında sıkılan elle birlikte yayılması sağlanır.
  • Tüm her şey doğru yapıldığı taktirde ise yaklaşık 45 dakika kadar sonra etkisini göstermeye başlayacaktır.

Geciktirici ürünlerini cinsel ilişkiye girmeden 1 saat kadar önce uygulamak en iyi verimliliği sağlayacaktır. Geciktirici sprey kullanırken fazla kullanmamaya özen gösterilmelidir. Fazla kullanım sonucu ortaya olumsuz sonuçlar çıkabilir. Bunlardan en sık görüleni ise; boşalma süresinin çok uzamasıdır. Böyle bir durumun yaşanması kişiye acı vermeye başlar.

Geciktirici sprey kullanmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması ve herhangi bir kalp hastalığının olmaması gerekir. Kalp hastalığı bulunan kişilerin kullanım için bir doktora başvurması gerekir. Doktor onayı alındıktan sonra ise Geciktirici sprey kullanmak mümkün hale gelir.

geciktirici eczane

en iyi  Fiyatı

en iyi  hangisi forum

krem fiyatları