Geciktirici Spreyin Etkileri

Geciktirici spreyin etkileri konusu her zaman merak konusu olmuş bir durumdur. Bunun sebebi ise hem bizim toplumumuzda pek hoş karşılanmaması hem de çekinceliktir. Geciktirici spreyin etkileri ana olarak erken boşalma ile ilgilidir. Ancak bunun yanında başka etkileri de mevcuttur. Ayrıca Geciktirici spreyin etkileri arasında hiçbir yan etki bulunmaz. Geciktirici spreyin etkileri arasında yan etki bulunmamasının ana sebebi de bitkisel içerikli olmasıdır.

Geciktirici spreyin etkileri

konusunu detaylı olarak incelemek gerekirse şu şekilde bir liste yapılabilir;

  • İlk öncelikli etkisi ve ana görevi erken boşalmayı engellemesidir. Bu sayede cinsel ilişki süreleri daha da uzatılabilir.
  • Boşalma süresini uzattığı için ayrıca erken boşalma sorunu olmayıp cinsel ilişki sürelerini uzatmak isteyen kişiler de kullanabilir.
  • Cinsel performans artışı sağlar. Bu sayede ruhsuz bir cinsel yaşamı olan kişiler de bu durumdan kurtulabilir.
  • Cinsel isteği arttırır. Cinsel olarak isteksiz olan kişilerin kullanması durumunda cinsel istekte yeniden bir artış gözlemlenir.

Yapılan bir araştırma sonucu ortaya koymuştur ki; erkeklerin %20-30’u erken boşalma sorunu yaşamaktadır. Ayrıca her 10 erkekten 8’i de hayatlarının bir döneminde erken boşalma sorununu yaşamaktadır. Bu derece yaygın bir sorunun çözümü için de elbette pek çok ürün üretilmiş, pek çok çözüm üretilmiştir. Ancak bunların çoğu çok az bir etki etmekte veya hiç etki edememektedir. Ancak Geciktirici spreyin sayesinde bu sorunun önüne geçilmiş olunur.

Geciktirici spreyin etkileri arasında yan etki yoktur ancak bazı kişileri kullanması beklenmedik sorunların ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir. Bu kişilerin başında 18 yaş altı kişiler ilk sırada yer alır. 18 yaşından büyük kişiler arasında ise özellikle kalp hastalığı bulunan kişilerin kullanması sakıncalı görülmektedir. Ayrıca tansiyon sorunu bulunan kişiler, sinir sistemi sorunları olan kişiler, beyin rahatsızlığı bulunan kişilerin de kullanması sakıncalıdır. Ancak bir doktor onayı alındıktan sonra kullanılabilirler.

Geciktirici spreyin etkileri kendisini kullanımdan yaklaşık 45 dakika  sonra göstermektedir. Bunun için de cinsel ilişkiden yaklaşık 1 saat önce kullanmak gerekir. Bu sayede cinsel ilişkiden en yüksek derece de haz alınabilir.

 

geciktirici sprey zararları nelerdir

geciktirici sprey etkisi ne kadar sürer

geciktirici sprey zararları uzman tv

geciktirici sprey kullananlar

geciktirici sprey zararları varmı

geciktirici sprey kullanmanın zararları

arex sprey nasil kullanilir

adet geciktiricinin yan etkileri